امروز: سه شنبه 28 فروردین 1403
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

تحقیق درباره تعریف D.R (Diamond Roll)

تحقیق درباره تعریف D.R (Diamond Roll) دسته: سایر گروه های فنی مهندسی
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 225 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 34

DRoll یا dresser ابزاری است كه در چرخ سنگ فرم مطلوب را ایجاد می نماید و در كنار wheel قرار گرفته است در هنگام براده برداری بصورت پیوسته در تماس با wheel می باشد تا میزان خوردگی wheel در زمان ماشینكاری work piece را، طی نزدیك شدن با سرعت پیشروی یكسان به محور wheel جبران نموده و از تغییر فرم wheel حتی در حد میكرون با توجه به بسته بودن تلرانس wp جلو

قیمت فایل فقط 13,000 تومان

خرید

D.Roll یا dresser ابزاری است كه در چرخ سنگ فرم مطلوب را ایجاد می نماید و در كنار wheel قرار گرفته است.

در هنگام براده برداری بصورت پیوسته در تماس با wheel می باشد تا میزان خوردگی wheel در زمان ماشینكاری work piece را، طی نزدیك شدن با سرعت پیشروی یكسان به محور wheel جبران نموده و از تغییر فرم wheel حتی در حد میكرون با توجه به بسته بودن تلرانس w.p جلوگیری كرده و این فرم را در تمام مدت عملیات براده برداری بصورت قابل قبولی نگاه دارد.

روش ساخت و كنترل D.Roll

جهت ساخت D.roll ابتدا یك گرده آلومینیومی را بصورت فرم مورد نظر داخل تراشی می كنند. سپس روی آن را با یك لایه الماس با روش الكترولیز می پوشانند و بعد از آن در دو مرحله مجزا ابتدا روی الماس، كرم و سپس آنتی موان ریخته و در آخر یك گرده استیل از وسط آن رد می كنند و در نهایت آلومینیوم آن را می تراشند.نظر به اینكه دقت كار و رسیدن به اندازه های نهایی و در تلرانس بودن قطعه كار بستگی به صحت ساخت D.Roll دارد، D.Roll را ابتدا باید از این نظر تست كرد. بدین منظور ابتدا یك پلیت گرافیتی را با D.Roll ساخته شده، سنگ می زنیم و با پروفایل پروژكتور چك می كنیم. اگر پلیت گرافیتی در تلرانس مجاز قرار گرفت، D.Roll مورد تأیید است و آن پلیت كه فرم پیدا كرده را شركت سازنده همراه D.Roll در یك جعبه قرار می دهد.

چگونگی سوار كردن شفت و D.Roll

قیمت فایل فقط 13,000 تومان

خرید

برچسب ها : تحقیق درباره تعریف DR (Diamond Roll) , تحقیق تعریف DR (Diamond Roll) , تحقیق و بررسی تعریف DR (Diamond Roll) , تحقیق در مورد تعریف DR (Diamond Roll) , مقاله درباره تعریف DR (Diamond Roll) , دانلود تحقیق درباره تعریف DR (Diamond Roll) , دانلود مقاله درباره تعریف DR (Diamond Roll) , تعریف DR (Diamond Roll)

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر